ŽivotopisTheKellyFamily2

23. října 2007 v 20:40 | Linča |  O skupině
pokračování jejich historie
Kolem roku 1998 je v rodině velké napětí. Každý by chtěl dělat něco jiného. Joey se věnuje hodně sportu, Kathy se chce věnovat sólové kariéře (vydává své první sólové album Kathy Kelly - The Best Of), Jimmy se vydává studovat do Irska filmovou režii, ... Na nějaku dobu Jimmy opouští skupinu a místo něj zpívá jejich bratranec Adam O' Henry. Kelly pořádají koncert pro děti trpící v Kosovu. Koncertů však ubývá a Kelly se na dlouhou dobu odmlčí, neplánuje žádné turné a všichni fanoušci truchlí, protože v novinách a časopisech vycházejí zmínky o tom, že se Kellyův klan rozpadl.
29.6.2000 v 9:59 se narodil Luke Christopher Kelly, syn Joeho a jeho přítelkyně Tanyi. Tanya Niethenje je zpěvačka ze skupiny Bellini.
29. srpna 2000 - Patricia a její přítel Denis Sawinkin se oficiálně vzali na radnici. Denis pochází z Moskvy a pracuje jako ekonom. Patricia a Denis dne 20. ledna 2001 ve Francii uspořádali ještě církevní sňatek.
3.7.2001 se narodilo další miminko do rodiny Kellyů - Gabriel Kelly. Otcem je Angelo a matka Kira Harms (dcera SPD-Politika z Rostocku).
30.10.2001 se narodil Alexander Josef Kelly, syn Patricie a Denise.
Kelly Family oficiálně vyjíždí na turné po Německu, aby propagovali své nové CD. Bohužel jich už nehraje 9 jako dřív, ale jen 6. Kathy se věnuje své sólové dráze,
John se dne 24. června 2001 v kostele Arnotegui, blízko Obanos (Španělsko), oženil se svou přítelkyní Maite Itoiz, operní pěvkyní a dcerou jejich bývalého učitele hry na kytaru. Odešel od skupiny, aby se věnoval své manželce.
Barby se distancuje od jeviště a fanoušků. Na novém CD nazvaném La Patata nazpívala jednu píseň a částečně se podílela na jejím vzniku.
Dne 5. srpna 2002 přichází smutná zpráva. Kolem 18:00 hod.Otec Dan umírá.02 byl pohřben ve své rodné vlasti, v Irsku.
Kathy po 30-ti letech našla svou pravou matku a je s ní nyní opět v kontaktu. Sean navštěvuje základní školu.
Kellyovi prodali zámek Gymnich.
5. listopadu 2002 se narodila Helen Josephine, druhé dítě Angela a Kiry.
Dne 31.7.2003 se jí a Denisovi narodil druhorozený syn Ignatius Aron Maria Kelly.
Dne 23.1.2004 se Tanji a Joeymu narodil syn jménem Leon.
Nové album The Kelly Family "HOMERUN" a bude obsahovat 2 CD-jedno s akustickými písněmi a baladami ("HOME") a druhé s rockovými písněmi ("RUN").
Joey Kelly se v den svých 32. narozenin (20. 12. 2004) oženil sve svou přítelkyní Tanjou Niethen. Dvojice si řekla své ano po osmiletém vztahu.
Maite Kelly se 17. 1. 2005 zasnoubila s Florentem Raimondem. Stalo se tak v Lomé, hlavním městě afrického státu Togo, kde Florent pracoval jako dobrovolník.
Jimmy Kelly se 4. 6. 2005 oženil se svou přítelkyní Maike (25). Stalo se tak na kellyovském zámku Gymnich blízko Koelnu.
Maite Kelly se vdala za sveho francouzského přítele Florenta Raimonda.
Kellyovi vydali novou desku "HOPE"-pro charitativní projekt, který podporují už od roku 1996. Jedná se o "St. John Children" ve Vilniusu (Litva). Tato organizace pomáhá dětem, které žijí na ulici nebo vyrůstají v domácnostech, kde je přítomno domácí násilí
Maite oznámila v den svých šestadvacátých narozenin (4. 12.2005), že je ve třetím měsíci těhotenství. S manželem Florentem Raimondem se na miminko velmi těší.
6. 3. 2006 Angelo a Kira mají druhou dceru, která je jejich celkově třetím dítětem. Jmenuje se Emma Maria Kelly
Tak snad jsem vám tam napsala vše co by vás mohlo zajímat!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama